تهران به عنوان بزرگ ترین و پرجمعیت ترین استان کشور دارای ساختمان های بافت قدیمی و جدید است. میتوان گفت استفاده از کناف ، در کشور ما در سال های اخیر بیشتر شده است و تهران از این قاعده مستثنی نیست.  در این مطلب درباره قیمت اجرای کناف در تهران و نمایندگی های آن در این استان میپردازیم.

شرکت نوین ساخت یکی از شرکت های قدیمی در تهران است کار اجرای کناف و فروش آن را به عهده دارد. البته لازم به ذکر است که این شرکت در سایر استان ها نیز خدمات مربوط به کناف را انجام میدهد اما به دلیل قرارگرفتن در این شهرستان، خدمات ویژه ای به شهروندان تهران در نظر گرفته است. خدمات ویژه این شرکت در شرق و غرب تهران و همچنین شهر های مجاور نیز برقرارخواهد بود.

اجرای کناف در تهران

فروش کناف و لوازم آن در تهران

یکی از اصلی ترین خدماتی که شرکت نوین ساخت برای کارفرما های تهرانی در نظر گرفته است ، فروش کناف های درجه یک با قیمت مناسب است.همچنین شما میتوانید محصولات دیگر این شرکت را که طیف گسترده ای را شامل میشود از این شرکت خریداری کنید.

در صورتی که در پروژه در استان تهران قرار داشته باشد کنافکارانی که به پروژه معرفی میشوند مستقیما زیر نظر شرکت  از باتجربه ترین افراد در این حوزه هستند . در استان های دیگر نیز کنافکارانی مورد تایید همان شهر اعزام خواهند شد.

شما همچنین میتوانید لوازم و ابزار آلات مربوط به کناف کاری را در بخش ابزار کناف مشاهده و خریداری کنید

قیمت اجرای کناف

قیمت اجرای کناف به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل میتوان به قیمت محصولات کناف ، نوع طرح درخواستی و هزینه های مربوط به کنافکار اشاره کرد. برای دریافت قیمت دقیق مربوط به پروژه خود با بخش فروش شرکت نوین ساخت در تماس باشید.

 

دسته‌ها: مقالات سقف کناف