با افزایش قیمت آپارتمان ها در شهر های بزرگ ، تعداد خان های کوچک در حال ساخت زیاد تر شده است . طبیعتا دکوراسیون این خانه ها نیز دارای اهمیت خواهد شد. در این مطلب بخشی از نکاتی که امکان اجرایی شدن در خانه های کوچک را دارد برای شما بازگو خواهیم کرد. البته در زیبایی خانه ها به متراژ آنها نخواهد بود ، بلکه به نوع چیدمان دکوراسیون داخلی و نورپردازی و رنگ بندی دیوار ها است.

در مطالب قبل به بررسی کناف پرداختیم. این متریال جدید امکان استفاده در خانه های کوچک را نیز داراست و میتوان گفت به دلیل ویژگی های خاصی که دارد بهترین سازه برای ساخت خانه های کوچک خواهد بود.

در خان های کوچک علاوه بر نکاتی درباره چیدمان وسائل داخلی و همچنین استفاده نکردن از مبلمان بزرگ و نهایت استفاده از فضاهای خالی گوشه های خانه ، نکاتی نیز درباره دیوار ها و سقف ها و رنگ بندی وجود دارد که اشاره خواهیم کرد.

استفاده از کناف در خانه های کوچک

همانطور که اشاره کردیم این متریال امکان استفاده در خانه های کوچک را نیز داراست و یکی از مزایای این سازه خشک امکان رنگ آمیزی پس از اجرای آن است. در خانه های کوچک بهتر است دیوار ها و سقف از رنگ های ملایم استفاده شود. رنگ های روشن و سرد نور را منعکس کرده و فضاهای داخلی را بزرگ تر نشان خواهند داد وبه ساکنین نیز حس آرامش را نیز منتقل خواهد کرد. البته شما میتوانید در اتاق خواب و پذیرایی و آشپزخانه از رنگ های مختلفی استفاده کنید اما پیشنهاد ما استفاده از یک طیف رنگی است که یکپارچگی  رنگی خانه حفظ شود.

دیوار های نازک تر

در خانه های کوچک حتی فضاهای بسیار کم نیز باید استفاده کرد. در این خانه ها میتوان به جای دیوار های غیرباربر از کناف استفاده نمود تا هم حجم و وزن دیوار کاهش یابد.

باکس های نور مخفی

نورپردازی های مخفی در دکوراسیون خانه های کوچک بسیار حائز اهمیت است. از این باکس های نور مخفی  میتوانید در آشپزخانه و پذیرایی و حتی اتاق خواب نیز استفاده کنید. همچنین استفاده از رنگ بندی های متنوع نیز میتواند به زیبایی بیشتر خانه شما کمک کند. درباره این باکس ها در مطلب کناف باکس مخفی بیشتر مطالعه کنید

از دیگر کاربرد های  این متریال که بسیار مناسب برای خانه های کوچک خواهد بود میتوان به کناف پشت تلویزیون و … اشاره کرد.

طرح های جدید

کناف خان های کوچک کناف خان های کوچک کناف خان های کوچک کناف خان های کوچک

دسته‌ها: مقالات سقف کناف