کناف به روکش های گچی گفته میشود که به نوعی در حال جایگزینی با مصالح قدیمی هستند. در اینجا به این تعریف کوتاه بسنده میکنیم ، برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کناف کلیک کنید. در این مطلب به بررسی انواع کناف اتاق خواب میپردازیم. همانند سایر کناف ها کناف اتاق خواب نیز به دو دسته کناف سقف و کناف دیوار تقسیم میشود.

کناف اتاق خواب

اتاق خواب یکی از اتاق های  مهم خانه ها محسوب میشود. نورپردازی و طرح های خاصی در این اتاق استفاده میشود تا احساس آرامش را فرد منتقل کند. اهمیت این موضوع دوچندان میشود در صورتی که نیاز به طراحی اتاق خواب برای کودک دختر یا پسر را داشته باشیم. به همین دلیل طراحان در طراحی این اتاق ها از کناف استفاده میکنند.

مزایای استفاده از کناف در اتاق خواب

استفاده از کناف به خودی خود دارای مزایایی همچون قیمت مناسب ، راحتی در نصب و … است  در ادامه  برخی از مزایای استفاده از کناف مخصوص اتاق خواب را برای شما قرار خواهیم داد.

  • امکان ارائه در طرح ها و رنگ های مختلف و جدید
  • امکان نورپردازی مخفی در طراحی اتاق خواب
  • امکان نصب سریع و آسان و بدون کمترین ریخت و پاش

طرح های جدید کناف اتاق خواب

در بخش گالری تصایر برای شما جدید ترین طرح ها را قرار دادیم تا به راحتی اقدام به انتخاب طرح و رنگ مورد نطر خود کنید. این طرح ها شامل کناف اتاق خواب کودک و والدین، کناف اتاق خواب دختر یا پسر  و… است

قیمت کناف اتاق خواب

قیمت های موجود در بازار به صورت روزانه در حال تغییر هستند . این تغییرات در بخش مصالح ساختمانی بیشتر مشهود است. به همین دلیل صفحه ای مخصوص برای لیست قیمت انواع کناف ایجاد کرده ایم.

کناف