ما در مطالب قبل به سوالاتی مانند کنا

ف چیست؟ و کاربرد های کناف سقف پذیرایی پرداختیم. همانطور که اشاره شد کناف نوعی روکش گچی است که برخی به عنوان جایگزین گچ نیز از آن یاد میکنند. در این مطلب قصد بررسی انواع کناف ها و طرح های محبوب کناف پذیرایی  را داریم.

کناف پذیرایی

پذیرایی در خانه ای امروزی نقش بسیار اساسی را ایفا میکند و میتوان گفت مهم ترین بخش خانه ها هستند به گونه ای که طراحان در طراحی این بخش حساسیت بیشتری به خرج میدهند. از انواع کناف هایی که میتوان در این بخش استفاده کرد کناف سقف و دیوار است که در ستون ها و تزئینات مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین یکی از قابلیت هایی که کناف داراست قابلیت نورپردازی مخفی است که به زیبایی محیط خانه شما کمک شایانی میکند و امکان استفاده از نور های رنگ های مختلف و سایه پردازی ها را دوچندان میکند. علاوه بر موارد ذکر شده ، این کناف دکوراتیو  برای خانه های کوچک نیز بسیار مناسب است و طراحان داخلی از این متریال برای استفاده حداکثر از فضای اتاق بهره میبرند

مدل و تصاویر کناف پذیرایی:

شما میتوانید برای مشاهده تصاویر مدل های کناف سقف و دیوار اتاق پذیرایی به بخش گالری تصاویر مراجعه کنید. در این بخش انواع کناف ها در طرح های مختلف و جدید برای شما قرار داده شده  است. در صورتی که طرح های مورد پسند خود را در این بخش مشاهده نکردید میتوانید از طریق بخش تماس با ما ، با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل کنید.

قیمت انواع کناف پذیرایی

به دلیل نوسانات بازار مخصوصا در حوزه مصالح ساختمانی امکان ارائه لیست قیمت به صورت pdf  در سایت نیست . برای دریافت لیست قیمت کناف کلیک کنید یا با بخش فروش در تماس باشید.

انواع کناف پذیرایی