پیش از این با انواع تایل گچی و کاربری های متفاوت آن ها آشنا شده اید و نام تایل گچی را که یکی از انواع تایل ها می باشد نیز به گوشتان رسیده است. تایل گچی از برجسته ترین های سقف کاذب دکوراتیو است که برای  بیشتر کردن مقاومت تایل درمقابل ورودآب در مکان های مرطوب و تاسیساتی دربخش پشتی تایل روکش آلومنیوم مورد بهره وری قرار می گیرد. این صفحات در انواع دیگری مانند ساده باروکش PVC ، سوراخ دار دایره ای ، مربعی ای و بدون روکش تولید ودربازار خش می گردد.از مزایای تایل گچی ،این نوع سقف کاذب میتوان به راحتی نصب آن، سرعت بالا به هنگام  نصب ، دسترسی ساده به فضای تاسیساتی بلافاصله بعد ازنصب وامکان جلوگیری از خروج صدا از محیط اشاره کرد. تایل های گچی سقف کاذب دارای تنوع رنگ و پوشش های مختلف تولید شدهمی باشند و برخی از آنها صدا را به واسطه ی سوراخ هایی که بر روی آنها تعبیه شده به لایه های پشم سنگ  یا مواد مختلفی که جذب صدا را برعهده دارد به بالای سقف هدایت میکنند ودر نتیجه از خروج صدا به بیرون جلوگیری میکند و امکان عبور صدا را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

 

تایل گچی در ابعاد ۶٠×۶٠ سانتیمتر و در دو نوع ساده که خواص صوتی ندارند و یا به عبارتی جلوی خروج صدا را نمی گیرند و تایل آکوستیک که دارای خواص صوتی هستند و جلوی خروج صدا را تا حد زیادی کاهش می دهند در بازار تولید، عرضه و پخش می گردند که درذیل مطالب به انواع تایل گچی اشاره می کنیم:
١-  تایل های ساده که رایج تر هستند و بیشتر دیده می شوند.
۲- تایل هایی که بدون روکش هستند .
۳- تایل های روکش دارکه خود دو نوع هستند:
الف) تایل های روکش بر روی تایل PVC
ب) تایل روکش دار بر پشت تایل آلومینیومی
۴-  تایل های آکوستیک که امکان جلوگیری از خروج صدا را برعهده دارند.
بار دیگر که به ساختمان و یا محل سکونت خود نگاه کنید مسلم است که یکی از انواع تایل ها و یا تایل گچی را ببینید و این نشان دهنده ی جذابیت این صنعت در میان سازندگان است که در طول سال های اخیر روند توسعه ی چشمگیری داشته است.

 

تایل گچی انواع گوناگونی دارند و  بنا به مصارف متفاوتی که دارند به صورت های متفاوتی در بازار عرضه میگردند.
تایل گچی را به طور عمده به دو طبقه ی زیر دسته بندی میکنند:
۱-سازه پنهان که قابلیت نصب از پایین دارند
۲- سازه نمایان که قابلیت نصب از بالا دارند
تایل گچی به غیر از این دو طبقه ی کلی انواع متفاوت و گونگان با قابلیت های گوناگون نیز دارند که در ذیل مطالب به انواع تایل گچی نیز می پردازیم.
تایل گچی ،تایل آکوستیک ، تایل پی وی سی ، تایل چرمی ، تایل چوبی وانواع گوناگون دیگرکه بسته به نیاز مصرف میشوند،انواع تایل گچی را میسازند.

 

لیست قیمت تایل گچی

به دلیل نوسانات موجود در بازار امکان ارائه لیست قیمت این متریال وجود ندارد برای دریافت لیست قیمت میتوانید با بخش فروش شرکت در تماس باشید .