کناف چیست؟

این متریال با توجه به شرایط استفاده و نیاز در ضخامت ها متفاوتی عرضه میگردد که انواع را میسازند. اگر بخواهید از مزایای آن مطلع شوید پس باید این موضوع را بدانید که کناف یکی از بهترین و کم هزینه ترین مصالح ساختمانی است که این مهمترین مزیت آن می باشد اما مزایای میتواند سازندگان را قانع کند که از این سازه حتما در ساخت و ساز خود استفاده کند که این مطلب میتواند در محبوبیت آن نقش اساسی داشته باشد. همه ی این مواردی که ذکر شد تنها بخشی از مزایای این سازه پیشرفته میباشد و این مزایا و این گونه سازه ها نشان دهنده ی آن است که ما چقدر زندگی روزمره ای خود به پیشرفت های تکنولوژی و صنع مدیون و مرهون هستیم. این سیستم از هر لحاظ بررسی شده و به نظر میرسد مشکل چندان مهم و ناخوشایندی ندارد.

طراحی اجرا قیمت طرح سقف کاذب کناف

مزایا کناف

کناف از سازه های بسیار محبوب است ؛ دلیل آن را هم میتوان مزایای بسیار آن را نسبت به سایر سازه های سنتی اشاره کرد. از مزایای آن میتوان به کاهش بار مرده ساختمان ، حمل آسان و دسترسی راحت و آسان به تاسیسات ،قیمت تمام شده بسیار مناسب اشاره کرد. موارد ذکر شده فقط بحشی از مزایای این سازه بود. این مواردی که اشاره شد در ساخت ساختمان ها بسیار مهم هستند. در صورتی که بار ساختمان زیاد باشد در زلزله های حتی کوچک هم دوام نخواهد آورد و آسیب بسیار زیادی خواهد دید. یا مثلا درباره حمل نقل آن میتوان گفت این سازه کناف به علت وزن کم به راحتی قابل حمل هستند و نیاز به تلف کردن نیروی زیاد برای حمل و نقل آن نخواهد بود.

کناف سقف

این کناف یکی از محبوب ترین انواع آن است. اگر از طراحان داخلی درباره یکی از مهم ترین فضاها در آپارتمان ها سوال شود مطمئنا یکی از موارد سقف خواهد بود. استفاده از طرح های دور لوستر و کناف آرک و … نشان از این موارد است . به همین خاطر است که در فضاهای خانه ازسازه های خشک برای سقف استفاده میکنند. استفاده از سازه های خشک دارای مزایای عمده ای مانند کاهش وزن سازه ، امکان استفاده از نور مخفی و و رنگ بندی را دارد و به همین خاطر است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کناف سقف پذیرایی

پذیرایی از جمله فضاهایی است که افراد به محض ورود به خانه با آن روبرو خواهند شد و به گونه میتوان گفت مهم ترین بخش خانه است و طراحی زیبای آن باعث ایجادفضایی دلنشین برای مهمان و افراد خانواده خواهد بود. در طراحی سقف پذیرایی از کناف خاصی استفاده نمیشود اما این نکته را باید مورد توجه قرار داد که کناف پذیرایی نباید بسیار شلوغ طراحی شود.برای مشاهده طرح های کناف سقف پذیرایی وارد مطلب مربوطه شوید

 

NOVINSAKHT COMPANY

عکس کناف

این متریال دارای انواع مختلفی است و امکان ارائه عکس و تصاویر از آن در این بخش وجود نخواهد داشت و بارگزاری این صفحه برای کاربران مشکل ایجاد خواهد کرد. اما ما بخشی را به عنوان گالری تصاویر کناف ایجاد کرده ایم که شما میتوانید انواع محصولات کناف را در این بخش مشاهده کنید و یا با بخش فروش شرکت در تماس باشید که نمونه کار های مختلف انجام شده توسط شرکت را برای شما ارسال کنند و از مشاوره کارشناسان این بخش نیز بهره مند شوید.

کناف آشپزخانه

آشپرخانه جزو معدود فضاهایی بود که دیرتر از سایر اتاق ها با طرح های جدید سازگار شد. این فضا تا جندین سال پیش هم به صورت سنتی باقی مانده بود و در برابر استفاده از سازه های خشک بسیار مقاومت نشان میداد. اما در سال های اخیر مشاهده شده است که این اتاق بسیار با این سازه هماهنگ شده است و از باقی اتاق ها نیز پیشی گرفته است. از انواع کناف هایی که میتوان در آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد میتوان به کناف دیوار و سقف آشپرخانه و همچنین کناف اپن اشاره کرد.

مدل کناف

این سازه خشک دارای مدل های مختلف است.که هرکدام دارای کاربرد های خاص خود هستند. شما نمیتوانید از کناف های مخصوص آشپزخانه و پذیرایی که دارای رنگ های شاد نیز هستند در اتاق خواب استفاده کنید و یا در پشت تلویزیون قرار دهید. اما طراحی باید به گونه ای باشد که باسایر اتاق های یک آپارتمان تناسب داشته باشد. در اینجا طراح نظرات خود را درباره بهترین شیوه استفاده از مدل های کناف را برای شما بازگو خواهد کرد. شرکت نوین ساخت نیز یکی از شرکت های مجری انواع کناف در سراسر کشور است که دارای نیرو های متخصص بسیاری است.

کناف اتاق خواب

اتاق خواب نیز از این جهت اهمیت دارد که محل استراحت است و باید طراحی آن حس آرامش را به فرد منتقل کند و نباید از رنگ های تند و محرک استفاده شود. در دیوار و سقف اتاق خواب میتوان از انواع رنگ بندی ها و کناف های سه بعدی نیز برای زیبا تر کردن اتاق استفاده کرد. طراحی این اتاق خواب بسته به نیاز شما میتوانید متغیر باشد و از کناف های خاص استفاده شود.

قیمت کناف

کناف نیز همانند سایر متریال ها و محصولات دارای لیست قیمت است و شرکت های مجری بسته به پیشنهاد های خاص خود اقدام به تعیین لیست قیمت برای خدمات و محصولات خود می نمایند. اما در سال های اخیر به دلیل عدم ثبات در بازار مجبور به حذف لیست قیمت از صفحات سایت شدیم و به همین منظور صفحه ای اختصاصی برای این مورد ایجاد کرده ایم . شما میتوانید لیست قیمت محصولات کناف را در بخش لیست قیمت کناف مشاهده کنید و یا همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت در تماس باشید. لازم به ذکر است که این لیست قیمت به صورت دوره ای آپدیت خواهد شد

اجرای کناف

در کشور تعداد افراد زیادی اقدام به اجرای کناف در سراسر کشور نموده اند اما پس از انتخاب این فرد و با تکمیل پروژه ، نمای زیبایی تحویل داده نخواهد شد و مشتری ناراضی از اجرای کناف خواهد بود و این باعث عدم اعتماد مشتری به مجریان کناف در سراسر کشور میشود. از دیگر مواردی که میتوان اشاره کرد قیمت اجرای کناف و تضمین آن است. شرکت نوین ساخت توانسته است بعد از سال ها اقدام به اجرای کناف با تضمین کند به صورتی که شما پروزه خود را به این شرکت سپرده و نتیجه خود را پس از زمانی معین دریافت خواهید کرد و در صورت ناراضی بودن بر اساس قراردادی که نوشته شده است مقداری از مبلع به شما بازگردانده خواهد شد.

دیوار کناف

بعد از بررسی اجمالی کناف سقف ، اینبار به سراغ کناف دیوار آمده ایم . از دیگر دسته بندی های کلی میتوان به این مورد اشاره کرد. کناف دیوار همانند سقف مورد توجه قرار نگرفته است و فقط به استفاده از رنگ ها و طرح های زیبا بسنده شده است اما میتوان از این مورد در طرح های سه بعدی و… استفاده کرد.

باید شاهد این باشیم که رفته رفته استفاده از این کناف نیز روبه افزایش باشد.

طرح کناف دیوار

کناف دیوار نیز دارای طرح های مختلفی است. چیزی که بسیار اهمیت دارد و باید به آن اشاره کرد منعطف بودن کناف است. این قابلیت باعث میشود که مشتری هر نوع طرحی را که نیاز داشته باشد به صورت بسیار ساده برای وی انجام دهند. البته این مورد بستگی به مجری این سازه دارد و هر شرکتی امکان اجرای کناف ها به صورت دلخواه را ندارد. درباره طرح های کناف دیوار نیز میتوان گفت این طرح ها دارای انواع مختلف است و از ساده ترین اشکال وجود دارد تا کناف های مخصوص پشت تلویزیون که دارای طرح های سه بعدی نیز هستند.

برای مشاهده نمونه کار ها و همچنین طرح های زیبا وارد صفحه مربوطه شوید.

ایران کناف

این محصول دارای تاریخچه بسیار بلند بالایی است . به شما پیشنهاد میکنیم که مطلب تاریخچه کناف را مطالعه کنید اما برای اطلاعات بیشتر بخشی را برای شما بازگو خواهیم کرد. این محصول در سال ۱۳۵۵ وارد کشور شد و به همین دلیل همکنون به اواع سازه های خشک کناف گفته میشود اما در واقع دارای تفاوت های بسیار بزرگی هستند. بعد از ورود این محصول به ایران توانست جای خود را در میان طراحان و … باز کند و به عنوان محصولی جایگزین سازه های سنتی مورد استفاده قرار بگیرد.

کناف کار

در بالاتر به اجرای کناف پرداختیم . در این بخش به مشخصات کناف کار مناسب خواهیم پرداخت. از ویژگی های کنافکار خوب میتوان به سابقه بالا ، قیمت مناسب ، توانایی اجرای طرح های مختلف ، خلاق ، متعهد و … اشاره کرد. این موارد به سختی در فردی پیدا خواهد شد به همین دلیل گروه هایی شکل گرفته است که توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند . از برتری های این گروه ها میتوان به تخصص گرایی و نمونه کار های زیاد اشاره کرد. شرکت نوین ساخت نیز یکی از همین شرکت هاست که توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند.

شرکت کناف

می دانیم که اگر کار را به افرادی که در این زمینه تخصص ندارند بسپاریم ممکن است اتفاقات چندان ناخوشایندی پدیدار شودو یا کار تمیز و مناسبی ارایه نگردد پس مهمترین عامل برای داشتن یک نتیجه مناسب می تواند انتخاب باشد. در ایران سازمان ها و شرکت هایی که در حوزه ی کناف فعال هستند زیاد می باشند اما یکی از بهترین های که در ایران فعالیت دارد شرکت نوین ساخت می باشد که در زمینه سقف کاذب،انواع تایل ها،سقف مشبک ، مواردی از این قبیل تجربه ی چندین ساله دارد و آماده ی ارایه خدمات به هموطنان عزیمان می باشد.انسان همواره از زمان تولد تا هنگامی که از دنیا برود دوست دار زیبایی و نوآوری است و به نوزیستی و نواندیشی علاقه مند است.

کناف اپن

وقتی از بخش پذیرایی به آشپرخانه نگاه میکنید اولین بخشی که با آن روبرو خواهید شد بخش اپن است . این بخش ، قسمتی از آشپرخانه محسوب میشود و دارای طراحی خاص خود است. این بخش مرز بین آشپرخانه و پذیرایی است و طراحی این بخش باید به گونه ای باشد که تناسب بین آنها حفظ شود. در اینترنت تصاویر زیادی از کناف آرک و آشپرخانه وجود دارد که ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید وارد بخش مربوطه در سایت نوین ساخت شده و کناف و طرح مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

نمایندگی کناف

امروزه این سازه به یکی از پرکاربرد ترین متریال ها تبدیل شده است و در حال حذف سازه های سنتی است .صنعت ساخت و ساز در ایران هرکز از بین نخواهد رفت و استفاده از این سازه ها نیز کم نخواهد شد. در صورتی که شما نیز تخصصی در نصب کناف و … دارید و یا در حال ایجاد کسب و کار خود هستید میتوانید با شرکت تماس گرفته تا به صورت نماینده اجرای کناف در شهر خود مشغول به کار شوید.

  • کناف در تهران
  • قیمت کناف در تهران
  • کناف در اصفهان
  • قیمت کناف در اصفهان
  • کناف در شیراز
  • قیمت کناف در شیراز
  • قیمت کناف در تبریز
  • کناف در تبریز
  • نمایندگی کناف