بسیاری از مشتریان این سوال را از ما دارند که برای نصب سقف کاذب و کناف به چه شکلی عمل میشود؟ و برای نصب و راه اندازی آنها چه تاسیساتی نیاز است. در ادامه این نوشته شما را با مراحل زیر سازی پیش از نصب سقف کاذب آشنا خواهیم کرد.

در صورتی که هنگام نصب این سقف ها از نور پردازی هم استفاده شود باعث میشود که جلوه خاص و زیبا به اتاق و خانه شما داده شود، نصب این تزینات به صورت حرفه که بتواند جلوه ای زیبا به محل ببخشد نیازمند تجهیزات خاص و تیم اجرایی حرفه ای است.

پس از اقدام به نصب این تزئینات باید مراحلی از جمله مراحل زیرسازی و شاسی کشی انجام شود، اگر این مراحل به خوبی انجام نشوند ممکن است که نتیجه نهایی کار به خوبی که انتظارش را دارید نباشد.

در تصویر زیر میتوانید مراحل شاسی کشی را مشاهده نمایید، در این مرحله سازه هایی را روی سقف نصب میکنند تا بتوان کناف را روی آنها نصب کرد. تزئینات سقف ککاذب به وسیله دستگاهی مخصوص به این شاسی ها متصل میشود و پس از نصب کامل تزینات، جای لامپ ها و تجهیزات نور پردازی روی آنها مشخص میشود تا زیبایی آنها دوچندان شود.

زیر سازی سقف کاذب

پس از نصب کامل این تجهیزات نوین روی آنها را با توجه به طیف زنگی خانه رنگ آمیزی میکنند ، البته میتوان از موارد دیگری هم برای اینکار استفاده کرد. مواردی همچون: کاغذ دیواری و سنگ های تزئینی.

سرعت نصب این تزینات سقف بسیار بالا است و در مدت زمان بسیار کوتاهی میتوان سقفی زیبا و مدرن با تزئینات خاص و چشمگیر داشت. اما بسیار مهم است که مواد اولیه برای انجام اینکار را از کجا تهیه کنید و چه تیمی اقدام به نصب و راه اندازی این تجهیزات روی سقف خانه و یا محل کار شما نماید. برای آشنایی بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.