زندگی شهری امروزی اغلب مردم را به سمت و سوی آپارتمان نشینی برده است. یکی از فاکتورهای مهم در آپارتمان دکوراسیون آن است.
همانطور که میدانید یکی از بخش های مهم در طراحی و دکوراسیون آپارتمان هم سقف آپارتمان است. برای طراحی سقف آپارتمان پیشنهادهای متفاوتی وجود دارد. برای مثال می توانید از گچبری های متنوعی استفاده کنید و بعد از خشک شدن گچبری ها با توجه به سلیقه و ترکیب رنگی آپارتمانتان، با رنگ مورد نظرتان گچبری ها را زیباتر کنید.
مورد بعدی کاغذ دیواری هست که می توانید با کمی گشت و گذار در سطح اینترنت و در فروشگاه های کاغذ دیواری، از بین تنوع بالای کاغذ دیواری یک طرح متناسب را انتخاب کنید.
اما پیشنهادی که امروز خیلی مورد استقبال مردم قرار گرفته است، سقف کاذب است. اگر کمی ریزتر شویم بهترین متریال سقف کاذب هم کناف است. شما با سقف کاذب کناف به راحتی می توانید نورپردازی سقف آپارتمانتان را شیک و مدرن کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا دلیل استقبال از سقف کاذب کناف مدرن برای آپارتمان را مورد بررسی قرار دهیم.

سقف کاذب کناف مدرن

در تعریف سقف کاذب کناف می توان گفت، کناف ورقه هایی ست از جنس گچ فشرده که در پروژه ها در ابعاد و اندازه های مورد نظر برش داده میشود و در ادامه بعد از شاسی کشی بر روی شاسی پیاده سازی می شود.

مزایای سقف کاذب کناف مدرن برای آپارتمان

یکی از دلایلی که ما سقف کاذب کناف را برای آپارتمان شما پیشنهاد میکنیم، خشک بودن آن است. شما بعد از اجرای کناف بر روی سقف آپارتمان خود بلافاصله میتوانید اقدام به رنگ کردن کنید.
از طرف دیگر متریال کناف بسیار سبک است و این در هنگام اجرای کناف مزیت برجسته ای محسوب می شود. تیم اجرایی سقف کاذب به راحتی کناف را جابجا میکنند و اینکار باعث سرعت اجرای سقف کاذب کناف می شود.
از دیگر مزایای سقف کاذب کناف مدرن می توان به مقامت در برابر زلزله، تعمیرات راحت و آسان، مقاوم بودن در برابر آتش سوزی، دسترسی راحت به تاسیساتی مثل سیم و کابل های برق و … اشاره کرد.
همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید نمونه هایی از سقف کاذب کناف برای سقف آپارتمان پیاده سازی شده است. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات راجع سقف کاذب کناف مدرن، از طریق خطوط ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طرح سقف کاذب کناف