شاید شما هم با مراجعه به مراکز بزرگ خرید و کتابخانه ها و مکان های فرهنگی با سقف های بسیار زیبا و جذاب مواجه شده باشید. برخی از این سقف ها دارای ایده هایی ناب و دیدن هستند که اجرای آن را نیز چند برابر سخت تر خواهد کرد. برخی از این کار ها به صورت کلاسیک و برخی به صورت مدرن کار شده اند.

در مطلب مزایای کناف به بررسی ویژگی های این متریال پرداختیم.در این مطلب به این موضوع اشاره کردیم که کناف دارای انعطاف بسیار بالایی است و امکان اجرای تمامی طرح ها با کناف وجود دارد. در این مطلب به این موضوع پی خواهید برد.

از مزایای دیگر استفاده از کناف برای طراحی این فضاها میتوان به وزن پایین و قیمت مناسب اشاره کرد. لازم به ذکر است که این طرح ها تلفیقی از انواع کناف مثل منحنی و دکوراتیو و طرح دار است. در برخی از این طرح ها از نقاشی های بسیار زیبا نیز بهره برده شده است.

معمولا برای اجرای این طرح های متحیر کننده از کناف کار ها و طراحان بسیار مجرب استفاده میشود که دارای چندین سال سابقه در طراحی کناف هستند.

طرح های خاص کناف

طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف طرح های خاص با کناف