طراحی ها نسبت به گذشته بسیار تغییرات اساسی پیدا کرده است. دیزاین و طراحی های مشتری پسند و ایجاد ارتباط بین بخش های مختلف آن از جمله این تغییرات است. در این مطلب به صورت کوتاه درباره طراحی در داروخانه ها خواهیم پرداخت و طرح هایی از این بخش را برای شما قرار خواهیم داد.

در گذشته داروخانه ها فقط محصولات دارویی را به فروش میرساندند و خبری از لوازم آرایشی و بهداشتی نبود اما با ورود این لوازم جدید به داروخانه طراحی این بخش نیز دستخوش تغییرات اساسی شد. حتما داروخانه های قدیمی را دیده اید! این فضاها فقط دارای یک کانتر در روبروی درب ورودی بودند . در طرح های جدید  بخش دارو ها مانند گذشته با کانتری زیبا جداسازی شده است اما بخش لوازم آرایشی و بهداشتی در دسترس مشتری است و همین باعث تغییر داروخانه ها شده است.

در داروخانه استفاده از قفسه بندی های زیبا برای دارو ها و همچنین باکس های جذاب برای لوازم آرایشی و بهداشتی موردی ضروری است. شما میتوانید به منظور جلب توجه مشتری به بخشی خاص با استفاده از نورپردازی ایجاد سقف های دکوراتیو در آن بخش کارهایی انجام دهید.

کناف یا صفحات روکش دار گچی محصولی است که امکان اجرا بر روی تمام فضا ها را داراست. این متریال دارای قیمت بسیار مناسب و امکان اجرای بسیار منعطف را داراست. به این گونه که شما میتوانید با پایین ترین هزینه طرح های دلخواه خود را برای داروخانه یا هر فضای دیگری اجرای نمایید. برای مشاوره در این زمینه با بخش فروش شرکت نوین ساخت در ارتباط باشید.

ایجاد فضای دلباز برای مشتریان و همچنین استفاده از طرح های مربوط به داروخانه و همچنین گیاهان تزیینی نیز میتواند ایده مناسبی باشد.

طرح های زیبا برای داروخانه

طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه طرح های کناف داروخانه

دسته‌ها: مقالات سقف کناف