همانطور که در مقالات قبلی سایت مورد بررسی قرار دادیم نمونه های زیادی برای کناف و سقف و دیوارها موجود هستند که میتوان آنها را مورد استفاده قرار داد. استفاده از این متریال برای ساخت و طراحی سبکی مدرن و امروزی این روز ها در ایران بسیار مرسوم است.

استفاده از کناف در ایران بسیار مرسوم است ولی بیشتر افراد از این متریال جهت کار دور لامپ و لوستر و فضای دور سقف میشناسند اما این ابزار میتواند کاربردهای بیشتری داشته باشد.

طراحی سقف مدرن

و میتوان با استفاده از آن سقفی مدرن و دارای طراحی زیبا داشت.به این دلیل که کناف متریالی منعطف است که میتوان از آن برای ساخت سقف و دیوار های مدرن برای خانه و محل زندگی تعریف کرد. استفاده از این وسیله دکوراتیو کمک شایانی به مدرن شدن فضاهای مسکونی میکند.

اگر میخواهید که سقف کاذب در خانه یا محل کار شما اجرا شود و نیاز دارید که مدل های بیشتری از این متریال را ببندید  و مدل هایی را مشاهده کنید که در هیچ جایی تا کنون از آنها استفاده نشده است ، میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ایده های بکار رقته برای زیباسازی سقف و دکوراسیون منزل با ایده هایی که در  محیط اداری به کار میرود متفاوت است، شما میتوانید بر حسب سلیقه و نیاز خود طرح خود و جنس و متریال را که میتواند چول، گچ و یا هر چیز دیگری باشد را انتخاب نمایید که استفاده از آنها باعث زیبایی هرچه بیشتر محیط زندگی شما خواهد شد.

برای کسی اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و نحوه اجرا این متریال با مشاوران ما در تماس باشید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان پاسخ را در اختیار شما قرار میدهند. و شما را برای پیاده سازی و اجرای سقف های مدرن و با متریال های جدید راهنمایی میکنند.