55098-MedPic

 

عایق کاری حرارتی و صوتی سقف و پیلوت ساختمان ها با استفاده از سقفهای کاذب یکپارچه کناف

ویژگی های عایق صوتی و حرارتی

  • اجرای سریع و آسان
  • عبور آسان تاسیسات مکانیکی و الکتریکی
  • انعطاف معماری بالا
  • امکان دستیابی به مشخصاتی نظیر عایق حرارتی و صوتی
  • مقاومت در برابر حریق و رطوبت

دیوار خارجی Aquapanel کناف، ساختار بسیار مناسبی جهت ساخت جداره های ساختمان های در حال احداث می باشد. این ساختار متشکل از قابهای فولادی سبک (به عنوان زیرسازی)، صفحات روکش دار گچی (به عنوان پوشش داخلی)، صفحات مسلح سیمانی Aquapanel (به عنوان پوشش خارجی) و لایه پشم معدنی (به عنوان عایق حرارتی و صوتی) می باشد.

عایق کاری حرارتی از خارج ساختمان:

این نوع ساختار، اینرسی حرارتی ساختمان را به حداکثر می رساند و باعث می شود که نوسانهای دمای داخل ساختمان کاهش یابد و تنظیم دما به سادگی صورت پذیرد؛ زیرا انرژی حرارتی توسط جداره ها جذب شده و برای ایجاد تعادل حرارتی در محیط، به تدریج آزاد می شود. این روش عایق کاری برای ساختمان هایی که به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند (مانند ساختمان های مسکونی) مناسب است .

دیوارهای جدا کننده

دیوارهای جدا کننده ی کناف، دیوارهای غیر باربری هستند که برای تقسیم فضاهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.
این ساختار شامل قاب های فولادی سبک ساخته شده با مقاطع U و C بوده که صفحات روکش دار گچی در یک یا چند لایه بوسیله پیچ مخصوص بر روی آنها نصب می شوند. درزهای میان این صفحات به وسیله ی نوار و بتونه دمخصوص درزگیری شده، به نحوی که در انتهای کار، سطحی یکپارچه و بدون درز که قابلیت رنگ آمیزی و کاشی کاری یا هر نوع پوشش نهایی دیگری خواهد داشت، حاصل می گردد.
فضای خالی داخل دیوار، امکان استفاده از انواع عایق حرارتی و صوتی را فراهم نموده و همچنین عبور و دسترسی به تأسیسات الکتریکی و مکانیکی را به راحتی میسر می سازد.

سومین مرحله از روش اجرای دیوارهای جداکننده قرار دادن عایق حرارتی و صوتی می باشد.

صفحات مسلح سیمانی داخلی:

این صفحات، محصولی مشترک از شرکت های Knauf و USG بوده و جایگزین مناسبی برای مصالح بنایی در ساخت و سازهای داخل ساختمان (مانند دیوارها و سقف های داخلی، دیوار و سقف سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها و استخرها) می باشند.

موارد استفاده:

  • ساخت انواع دیوارهای جداکننده داخلی واقع در فضاهای مرطوب
  • قابل استفاده در دیوار و سقف استخرها و سلولهای تر با رطوبت نسبی بیش از ۸۰%

عایق کاری حرارتی از داخل:

این نوع عایق کاری برای به حداقل رساندن اینرسی حرارتی ساختمانها انجام می گردد و برای ساختمان هایی که به طور منقطع (غیر دائمی) مورد استفاده قرار می گیرند مناسب ترین ساختار محسوب می شود (مانند سالن های کنفرانس)؛ زیرا فضای مورد نظر را می توان در زمان کوتاهی سرد یا گرم نمود.

برای مشاهده لیست قیمت کناف ۱۳۹۷ کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید