اجرای کناف به عنوان سقف کاذب کناف یکی از شیوه های نوین در طراحی و دکوراسیون منازل است. نکته مهمی که در اجرای کناف باید در نظر گرفت، نحوه اجرا و در واقع تمیزی کار و در نهایت خروجی با کیفیت است.

کناف

کناف

امروزه اجرای کناف در کشورهای مختلف جهان از جمله کشورهای اروپایی امری روتین و جا افتاده است و به جرات میتوان گفت کناف دیوار و سقف کاذب کناف عاری از نقص و عیب است. تنها عیبی که میتوان به آن وارد کرد نحوه اجرای آن است. مسلما اگر اجرای کناف توسط یک متخصص انجام نشود ایراداتی خواهد داشت.
در هنگام انتخاب شرکت مورد نظر جهت اجرای پروژه کناف باید چند نکته را در نظر داشته باشید که در این مقاله قصد داریم این موارد را بررسی کنیم. با نوین ساخت کو همراه باشید.

قیمت کناف

مسلما در ابتدای کار قیمت نهایی پروژه برای شما حائز اهمیت است و سعی میکنید شرکتی را انتخاب کنید که از نظر هزینه مقرون به صرفه تر باشد. انتخاب با شماست پرداخت هزینه کمتر و استفاده از مواد اولیه نا مرغوب و تحویل کار با کیفیت پایین و از بین رفتن هزینه و وقت شما و در نهایت نارضایتی از اجرای کناف و یا پرداخت هزینه روتین کناف و تحویل کار با کیفیت.

کناف سقف کاذب

سابقه شرکت اجرای کناف

مورد بعدی که باید در هنگام انتخاب شرکت مناسب جهت اجرای کناف مورد توجه قرار دهید، سابقه و نمونه کارهای شرکت هست. حتما قبل از عقد قرار داد و ثبت سفارش نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید و میزان رضایت مشتریان شرکت از نظر کیفیت کار، زمان تحویل پروژه و … را مورد بررسی قرار دهید.

کناف سقف

نیروی متخصص اجرای سقف کاذب کناف

یکی دیگر از مواردی که خیلی مهم است و باید به آن توجه داشته باشید این است که اجرای کناف نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. سپردن پروژه سقف کاذب کناف به کسی که در گچ کاری، کابینت سازی و … تخصص دارد ممکن است خروجی ای به همراه هدر رفتن سرمایه و و قت شما داشته باشد و در نهایت کناف اجرا شده مطابق میل شما نباشد.