استفاده از سقف کاذب کناف علاوه بر زیبایی مزایای دیگری همچون نصب آسان و سریع دارد که در این مقاله از وب سایت نوین ساخت قصد داریم تا مزایای سقف کاذب مشبک کناف را با هم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.


عدم نیاز به رنگ آمیزی

چنانچه شما از تایل های از پیش رنگ شده و یا تایل های روکش دار استفاده کنید، مرحله رنگ آمیزی از مراحل اجرای کناف حذف می شود و بالطبع سرعت اجرای کناف هم افزایش می یابد.

کناف

ترمیم و تعمیر راحت و آسان

چنانچه تایل های کناف سقف آسیب ببینند و نیاز به تعمیر داشته باشند، پروسه تعمیر بسیار سریع و راحت انجام می شود. به این صورت که شما تایل های جدید را جایگزین میکنید.

نصب و اجرای سریع و راحت سقف کاذب مشبک کناف

یکی دیگر از مزایای سقف کاذب مشبک کناف این است که در هنگام اجرای سقف کاذب مشبک کناف نیازی نیست تا شما عملیات درزگیری و یا رنگ آمیزی انجام دهید. از طرفی تایل های گچی بدون استفاده از پیچ پیاده سازی و اجرا می شوند. این دو مورد عواملی هستند که باعث افزایش سرعت اجرای سقف کاذب مشبک می شود در واقع با کمترین نیروی انسانی سقف کاذب اجرا می شود و باعث می شود در هزینه ها هم صرفه جویی شود.

سقف کاذب کناف

تنظیم شرایط آکوستیکی فضا

از جمله دیگر مزایای سقف کاذب مشبک کناف که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، تنظیم فضای آکوستیک است. به این معنا که در ساختمان فضایی را می سازیم که هیچگونه نویز و بازگشت صدایی در آن اتفاق نمی افتد. برای اینکار شما باید از تایل های جذب کننده صوت که با عنوان تایل های آکوستیک شناخته می شوند استفاده کنید.

دسترسی راحت به تاسیسات ساحتمانی (مثل کابل های برق) پشت سقف کاذب کناف

اگر تاسیسات ساختمانی سقف شما نیاز به تعمیرات داشت، به راحتی میتوانید با برداشتن تایل های سقف کاذب کناف اقدام به تعمیرات کنید. با اینکار هم سریع تر و هم راحت تر کار شما پیش می رود.

جهت دریافت هرگونه مشاوره در زمینه قیمت روز کناف میتوانید با کارشناسان ما در نوین ساخت کو در تماس باشید.