در سال ۱۳۹۲ دو برادر به نام های کارل وآنفوس  اقدام به حرکتی بزرگ در صنعت ساخت و ساز زدند که با نام خانوادگی آنها knauf ،این کمپانی خانوادگی  تشکیل شد که بعد ها با فرزندان آن دو،بالدوین و کارلوس توانست رونق بیشتری در میان ملل ها پیدا کند.
این شرکت از همان ابتدا با استقبال مردم مواجه شد و توانست در مدتی کوتاه جایگاه خود را در میان سازندگان و سازه های ساختمانی پیدا کند و سرانجام آنقدر موفق عمل کرد که آوازه ی آن در میان تمام ملل ها پیچید و سایر کشور ها خواستار آن شدند که راه ورود این پیشرفت عظیم تکنولوزی را به درون خود هموار سازند.
سرانجام شرکت کناف knauf،با گسترش کار خود در حوزه ی ساخت و ساز خشک توانست نام خود را در میان کشور های مختلف به مراتب بالایی برسد و یا به تعریفی جای پای خود را در بازار ساخت و ساز محکم کرد.
این شرکت خانوادگی هم اکنون در سطوح بین المللی نمایندگی ها و شرکت های خدماتی خود را عرضه کرده است و از این راه در اشتغال زایی برای افرا د نیز موثر واقع شده است،نمایندگی کناف وظیفه ی تولید کناف را بر عهده دارد و حتی در کشور خودمان هم نمایندگی کناف در حال توسعه در همه ی استان ها و شهر های خودمان است.
توسعه ی نمایندگی کناف بنا به درخواست افراد جامعه صورت گرفته است و به نحوی در گرو نیازهای سازندگان است که روز به روز نسبت به آن افزایش می یابد در نتیجه باید سازمان هایی پدید آیند که نیاز را برطرف کنند،مهمترین عامل در محبوبیت کناف که موجب گسترش آن و نمایندگی کناف شده است این است که این سازه در کاهش هزینه ها و هم چنین تمیز بودن بنایی بسیار نقش موثر و به سزایی دارد.
مراجعه به نمایندگی کناف معتبر در بهره بردن از یک اجرای  کناف عالی و زیبا بسیارمهم است،در حال حاضر یکی از این نمایندگی های کناف که در عرصه ی تولیدات کناف جزو معتبرترین ها به حساب می آید شرکت نوین ساخت را می توان معرفی کرد که بهترین نمایندگی کناف در ایران می باشد.