بازرسی فنی پروژه ی کناف

برای کسب اطمینان بیشتر از کیفیت اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک و اجرای پروژه های کناف، بازرسی فنی اینگونه از پروژه ها توسط عده ای از کادر فنی شرکت های پروژه های کناف صورت می گیرد.

این بازرسی در مراحل مختلفی از عملیات نصب و اجرایی صورت می گیرد که این عملیات می تواند شامل سه مرحله ی اصلی در اجرای کناف باشد: زیرسازی، پانل گذاری و درزگیری و نازک کاری

پاسخگویی به استعلام های فنی

در صورتی که در طی مراحل اجرایی هرکدام از این پروژه ها در بحث فنی و مهندسی آن نیز ابهامی به وجود بیاید در مراحل مختلفی از آن چه طراحی، اجرا و یا بهره برداری و تعمیرات اینگونه از سیستم های ساخت و ساز خشک، شرکت های مختلف اجرایی کناف که در این زمینه فعالیت می کنند موظف می باشند تا راهنمایی های لازم را در این خصوص ارائه دهند و همچنین از جزئیات فنی این پروژه نیز کارفرما را در اطلاع بگذارند و در خصوص رفع ابهامات فنی اقدامات لازم را انجام دهند.

نکات مهم در خصوص اجرای پروژه

  1. یکی از موارد بسیار مهمی که در خصوص اجرای کناف و یا استفاده از سیستم های ساخت و ساز خشک می باشد، انتخاب مناسب ترین ساختار در این زمینه می باشد. این موضوع به ویژه در مواقعی مورد اهمیت واقع می شود که بخواهید اسنادی در خصوص مناقصات و با توجه به تعیین مبنای قیمت آن تهیه نمائید. از همین رو به کارفرمایانی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند توصیه خواهیم کرد تا راهنمایی های لازم را در این خصوص از معتبرترین شرکت های اجرایی کناف دریافت نمایند.
  2. همچنین به کارفرمایان محترم این توصیه را خواهیم کرد که قبل از آن که بخواهند عملیات اجرایی پروژه را آغاز نمایند، دستگاه نظارتی خود را به شرکت های مختلف اجرایی کناف که در این زمینه آموزش های لازم را می دهند معرفی نموده و همچنین صلاحیت مجریانی که کار اجرای سیستم های ساخت و ساز خشک را انجام می دهند بررسی نمایند.