آشپرخانه یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای محسوب میشود . ما درباره کناف مخصوص آشپرخانه در مطالب قبلی نوشته ایم . یکی از اجرای آشپرخانه که در خانه ایرانی ها معمولا یافت میشود اُپن است. تزیین این بخش از آشپرخانه به نظر سخت میرسد اما با تغییراتی کوچک در این بخش میتوان جلوه ای زیبا به آن داد. با ما در معرفی کناف آرک و اپن آشپرخانه همراه باشید.

طراحی این بخش از این جهت مهم است که وقتی فرد در سالن پذیرایی نشسته است در نگاه اول به سمت آشپزخانه این فضا را مشاهده خواهد کرد و به نوعی میتوان گفت این بخش ویترین آشپزخانه است. در طراحی این بخش از مواد مختلفی استفاده میشود اما با استفاده از کناف شما از مزایای این محصول بهره مند خواهید شد.

از جمله مزایای کناف در طراحی آرک و اپن آشپز خانه میتوان به نورپردازی تو کار ، وزن سبک ، طرح ها و رنگ بندی های متنوع و…. اشاره کرد. در طراحی آرک و اپن باید به همخوانی رنگ بندی آشپز خانه و این بخش توجه کرد.

طرح جدید و زیبا

در انتهای این مطلب برای شما انواع کناف مخصوص آرک و اپن را قرار خواهیم داد. این طرح های جدید را میتوانید درطراحی خانه خود استفاده کرده و یا با پشتیبانی شرکت نوین ساخت در ارتباط باشید تا از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

قیمت کناف آرک و اپن

همانطور که در سایر مطالب نیز اشاره میکنیم امکان دریافت لیست قیمت کناف به صورت آنلاین و در بخش های مختلف وجود ندارد با این حال بخشی را طراحی کرده ایم تا شما را به صورت روزانه از تغیرات مربوط به قیمت کناف مطلع کنیم. همچنین برای راحتی بیشتر میتوانید با بخش فروش شرکت در تماس بوده و جواب سوالات خود را جویا شوید.

کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه کناف آرک و اپن آشپزخانه