کناف آشپزخانه

آشپزخانه یکی از فضاهایی است که بیشترین مقاومت را در عدم تغییر از سنتی به مدرن داشت. تا همین یک دهه پیش اکثر آپارتمان هایی که طراحی میشد معمولا آشپزخانه شکل سنتی داشت. اما در سال های اخیر شاهد تغییر این فضا و استفاده از طرح های نوین در آن هستیم. استفاده از این طرح های نوین به قدری در خانواده ها رواج یافت که اکنون استفاده از این سیستم ها و طرح ها در آشپزخانه بیشتر از سایر مناطق جهان است و نشان دهنده اهمیت آن در بین ایرانیان است.
آشپزخانه از جمله مکان هایی است که طراحی و زیباسازی آن تاثیری شگفت بر روی کل منزل خواهد گذاشت

کناف سقف آشپزخانه

سقف معمولا یکی از مهم ترین فاکتور ها در طراحی است . طراحی بسیار شلوغ آن در اشپزخانه میتواند جلوه نامرتب به آن بدهد و طراحی بسیار ساده آن نیز باعث از چشم افتادن آن خواهد شد. در طرح هایی که اکنون برای طراحی کناف سقف آشپزخانه استفاده میشود طرح های نسبتا ساده است.

طرح های کناف آشپزخانه

در مطالب بعدی طرح های مربوط به کناف آشپزخانه را برای شما قرار خواهیم داد اما همکنون میتوانید از بخش گالری تصاویر ، طرح های جدید کناف شرکت نوین ساخت را مشاهده نمایید.

قیمت کناف آشپزخانه

قیمت این کناف براساس طرح هایی که انتخاب میکنید متفاوت است . برای مشاهده لیست قیمت انواع کناف کلیک کنید یا با بخش فروش شرکت در تماس باشید.

کناف آشپزخانه

در ادامه سایر مطالب مرتبط با کناف آشپزخانه را برای شما قرار خواهیم داد.

کناف آرک و اپن آشپزخانه

طراحی این بخش از این جهت مهم است که وقتی فرد در سالن پذیرایی نشسته است در نگاه اول به سمت آشپزخانه این فضا را مشاهده خواهد کرد و به نوعی میتوان گفت این بخش ویترین آشپزخانه است. در طراحی این بخش از مواد مختلفی استفاده میشود اما با استفاده از کناف شما از مزایای این محصول بهره مند خواهید شد.

از جمله مزایای کناف در طراحی آرک و اپن آشپز خانه میتوان به نورپردازی تو کار ، وزن سبک ، طرح ها و رنگ بندی های متنوع و…. اشاره کرد. در طراحی آرک و اپن باید به همخوانی رنگ بندی آشپز خانه و این بخش توجه کرد. برای مشاهده تصاویر بیشتر از طرح های کناف آرک و اپن آشپزخانه کلیک کنید

کناف ارک و اپن آشپزخانه

کناف آشپزخانه مدرن

در سال های اخیر تغییرات چشمگیری در این زمینه اتفاق افتاده است و طرح های آشپزخانه ای که اجرا میشود مدرن هستند.

در طراحی کناف آشپرخانه مدرن میتوان از این دو ایده استفاده کرد:

طراحی بسیار ساده: برخی اوقات نیاز به شلوغ کاری نخواهد بود و استفاده از رنگ روشن و طرح های ساده میتواند به زیبایی آشپزخانه کمک کند

استفاده از رنگ: بسته به سلیقه شما استفاده از رنگ ها میتواند به شما کمک کند. از طرفی رنگ سفید باعث چشم نواز شدن و نشان ازپاکیزگی این مکان است و از طرف دیگر استفاده از رنگ های خاکستری و تیره نیز میتواند جذاب باشد. برای مشاهده تصاویر بیشتر از کناف های مدرن آشپزخانه کلیک کنید.

کناف مدرن آشپزخانه

کناف دکوراتیو آشپزخانه

این کناف در تمامی فضاها امکان اجرا دارد و حتی میتواند در آشپزخانه ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

ایجاد سقف های زیبا در آشپزخانه و همچنین زیبا سازی آرک و اپن با کناف های دکوراتیو از جمله کاربرد های این کناف در آشپزخانه است. کناف دکوراتیو آشپزخانه را اینجا بخوانید.

کناف دکوراتیو آشپزخانه

کناف باکس نور مخفی آشپزخانه

نور مخفی به اجرای هر نوع نور پردازی گفته میشود که منبع تولید نور به صورت مستقیم قابل مشاهده نباشد و ما فقط نوری که ایجاد میکند را میبینیم. این نوع طراحی یکی از پرکاربرد ترین انواع طراحی هاست که با تلفیق آن با رنگ بندی های بسیار زیبا میتوان طراحی بسیار زیبا و خارق العاده رقم زد. البته این کناف ها را میتوان هم بر روی سقف های کنافی و هم بر روی سقف هایی که از متریال های دیگر استفاده کردند اجرا کرد و این یکی از مزایای این سازه باکیفیت است. البته نوع اجرای این کناف به این صورت است که بدون ایجاد تخریب در سازه  سقف و با کمترین هزینه میتوان این کناف را به سقف متصل کرد

از این باکس های نور مخفی به دو صورت میتوان در آشپزخانه نیز استفاده کرد. کناف سقف و کابینت از انواع این باکس های نور مخفی هستند. البته بسیاری از افراد از کناف نور مخفی سقف برای آشپزخانه استفاده کرده اند اما به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که باکس های نورمخفی کابینتی را نشنیده اید با بخش فروش شرکت در تماس باشید تا بهترین نوع کناف را به شما معرفی کنند. ادامه طرح های باکس نور مخفی آشپزخانه در اینجا

کناف نور مخفی آشپزخانه