در مطلب قبل به بررسی کناف مخصوص اتاق خواب به صورت کلی پرداختیم. دراینجا کمی موضوع را بسط داده ایم و به بررسی کناف اتاق خواب کودکان میپردازیم. با ما همراه باشید.

اتاق خواب کودک بخش مهمی در رشد وکودک و ایجاد خلاقیت در او است. این که این اتاق را نیز مانند سایر اتاق های خانه سرد و بی روح ایجاد کنیم باعث از بین رفتن خلاقیت و شادابی در کودک خواهد شد . این فضا به هیچ وجه نباید کسل کننده باشد. در غیر این صورت تمایل کودک به استقرار در اتاق خود به حداقل میرسد.جدای از طراحی و چینش و وسائلی که درون این اتاق قرار میگیرد سقف و دیوار و طرح هایی که میتوانید در آن استفاده کنید نیز بسیار مهم است . در سایر اتاق های خانه ممکن است شما طرح های ساده و صاف را برای دیوار ترجیح بدهید اما در این اتاق وضع فرق خواهد کرد.

یکی از مهم ترین بخش ها سقف است که استفاده از کناف سقف مخصوص اتاق کودک که دارای طرح های زیبا و دلچسب است میتواند در طراحی این اتاق کمک کند. با اجرای کناف اتاق خواب کودک شما میتوانید نورپردازی های بسیار دلنشین را برای اتاق کودک خود انجام دهید. این موضوع زمانی مهم تر میشود که رنگ ها را بر اساس جنسیت کودک خود تعیین کنید.

طرح های کناف اتاق خواب کودک

در ادامه برخی از تصاویر این کناف را برای شما قرار داده ایم ولی برای مشاهده تصاویر بیشتر وارد گالری تصاویر کناف شرکت نوین ساخت شوید.

قیمت کناف اتاق خواب کودک

به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد امکان ارائه لیست قیمت در هر مطلب وجود ندارد به همین منظور بخشی را به صورت اختصاصی قرار داده ایم که شما میتوانید لیست قیمت کناف های موجود در شرکت نوین ساخت را به صورت pdf  دریافت نمایید یا برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش این شرکت در تماس باشید.

 

کناف اتاق خواب کودک

کناف اتاق خواب کودک