مطمئنا برای شما هم پیش آمده است که به باشگاهی مراجعه کنید و به خاطر طراحی نامناسب داخلی از ثبت نام در آن انصراف بدهید. ممکن است به خاطر نورپردازی نامناسب یا طراحی بدی که صورت گرفته است اقدام به این کار کرده باشید. اما نکته ای که در اینجا مهم است اهمیت طراحی داخلی این باشگاه های ورزشی است.

امروزه طراحی داخلی سالن های ورزشی و باشگاه ها به صورت مدرن صورت میگیرد. در این بخش ها خبری از مبلمان و تزیینات نیست و دستگاه های ورزشی جزئی از دکوراسیون این فضاها محسوب میشوند.در اینجاست که سقف اهمیت پیدا میکند و میتوان طرح های دلخواه را که مناسب با روحیه ورزشکاران نیز باشد را اجرا کرد. در همین بخش است که نورپردازی ها را میتوان انجام داد. نورپردازی و روشنایی مناسب این فضاها میتواند در انگیزه و روحیه ورزشکاران تاثیر مستقیم داشته باشد مثلا نور های خطی نشان از تحرک در این افراد است.

به دلیل این که این سالن های ورزشی به خاطر فعالیت زیاد ورزشکاراندارای رطوبت بیشتری هستند ، استفاده از کناف های ضد رطوبت که عایق بسیار مناسبی در برابر رشد میکروب ها و قارچ ها نیز هستند الزامی است.

از دیگر فضاهای مربوط باشگاه ها ( GYM ) میتوان به رختکن و پذیرش اشاره کرد. هرگز نباید از دو بخش نیز غافل شد. در طراحی و نورپردازی مناسب این بخش نیز از مشاوران طراحی مشورت بگیرید.

طرح های جدید باشگاه و سالن های ورزشی

اگر مدیر باشگاه و یا سالن های ورزشی هستید به شما پیشنهاد میکنیم که طرح های جدید در این حوزه را مشاهده کرده و ایده های خود را با مشاوران در میان بگذارید تا بهترین طراحی را برای شما اجرا کنند. در صورت تمایل میتوانید با بخش فروش شرکت در تماس باشید

 جهت دریافت لیست قیمت کناف کلیک کنید

کناف باشگاه و سالن های ورزشی کناف باشگاه و سالن های ورزشی کناف باشگاه و سالن های ورزشی کناف باشگاه و سالن های ورزشی کناف باشگاه و سالن های ورزشی کناف باشگاه و سالن های ورزشی

دسته‌ها: مقالات سقف کناف