کناف نور مخفی آشپزخانه

کناف از جمله متریال هایی است که دارای انعطاف بالایی است . از این نوع سازه میتوان به ساده ترین شکل ممکن اجرا کرد یا میتوان طرح های سخت و زیبا را ایجاد کرد. از جمله کاربرد های کناف میتوان به ایجاد باکس های نور مخفی اشاره کرد. در مطلب قبل به بررسی کناف آشپزخانه پرداخته بودیم . با ما در معرفی کناف نور مخفی آشپزخانه همراه باشید. قبل از هرچی باید به تعریفی از این باکس ها بپردازیم.

باکس نور مخفی چیست؟

نور مخفی به اجرای هر نوع نور پردازی گفته میشود که منبع تولید نور به صورت مستقیم قابل مشاهده نباشد و ما فقط نوری که ایجاد میکند را میبینیم. این نوع طراحی یکی از پرکاربرد ترین انواع طراحی هاست که با تلفیق آن با رنگ بندی های بسیار زیبا میتوان طراحی بسیار زیبا و خارق العاده رقم زد. البته این کناف ها را میتوان هم بر روی سقف های کنافی و هم بر روی سقف هایی که از متریال های دیگر استفاده کردند اجرا کرد و این یکی از مزایای این سازه باکیفیت است. البته نوع اجرای این کناف به این صورت است که بدون ایجاد تخریب در سازه  سقف و با کمترین هزینه میتوان این کناف را به سقف متصل کرد

از این باکس های نور مخفی به دو صورت میتوان در آشپزخانه نیز استفاده کرد. کناف سقف و کابینت از انواع این باکس های نور مخفی هستند. البته بسیاری از افراد از کناف نور مخفی سقف برای آشپزخانه استفاده کرده اند اما به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که باکس های نورمخفی کابینتی را نشنیده اید با بخش فروش شرکت در تماس باشید تا بهترین نوع کناف را به شما معرفی کنند.

طرح های زیبا کناف باکس نور مخفی آشپزخانه

شرکت نوین ساخت نمونه کار ها و همچنین طرح های بسیار زیبای کناف و سایر سازه ها طراحی داخلی را در بخش گالری تصاویر برای شما قرار داده است. البته در ادامه نیز بخشی از این طرح ها را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

برای دریافت لیست قیمت انواع کناف های آشپزخانه وارد بخش مربوطه شوید.

کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه کناف باکس نورمخفی آشپزخانه