همانطور که از نام این کناف پیداست نوعی از کناف دکوراتیو است که دارای طراحی خاص است. اگر شما در هنگام ورود به تالار های عروسی و سالن های اجتماعات به سقف یا دیوار این محل ها توجه کرده باشید طرح های متفاوتی را مشاهده میکنید که به زیبا تر شدن این محیط کمک شایانی کرده است.

چند مورد در باره این فضاها قابل اشاره است.: این مکان ها معمولا فضاهای بزرگی هستند که در فاصله ستون ها از یکدیگر بسیار زیاد است و تحمل بار زیاد را ندارند.طراحی این قسمت ها باید به صورت یکدست باشد و امکان چند تکه شدن طراحی نیست.

البته تعداد متریال هایی که امکان ساخت آن را داشته باشند بسیار کم است و بهترین محصول کناف است. درمطالب قبل به بررسی مزایا کناف پرداخته بودیم اما مواردی که با ساخت تالار عروسی و سالن اجتماعات مربوط است را دوباره برای شما بازگو میکنیم.

کناف متریالی بسیار سبک است که همین موضوع در طراحی سقف این سالن ها بسیار مهم است.کناف خشک و قابل انعطاف است.این متریال خشک است و به صورت پانل هایی به محل نصب برده میشود و در نهایت بر اساس نیازی که طراح دارد برش داده خواهد شد و نصب میشود.در نهایت میتوان گفت قیمت تمام شده کناف بسیار مناسب تر از سایر سازه ها خواهد بود.

شرکت نوین ساخت کو یکی از شرکت های اجرای کناف در سراسر کشور است که بر اساس پروژه هایی که به سر انجام رسانده است توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید و یکی از برترین شرکت های اجرای کناف شناخته شود

برای دریافت لیست قیمت کناف و همچنین هزینه اجرای کناف با بخش فروش شرکت در تماس باشید. همچنین میتوانید نمونه کار ها و طرح های جدید کناف را در بخش گالری تصاویر کناف مشاهده کنید و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی کناف سالن اجتماعات و تالار عروسی

 

دسته‌ها: مقالات سقف کناف