امروزه کناف برای تمام فضاهای منزل و ساختمان های اداری مورد استفاده قرار میگیرد.و در حال فراگیر شدن است. یکی از فضاهایی که مقداری مغفول مانده است میتوان به سرویس بهداشتی اشاره کرد. طراحی این بخش از خانه یا ساختمان اداری میتواند بسیار مهم باشد. در این مطلب ضمن ارائه توضیحاتی کوتاه درباره این بخش از ساختمان ، طرح هایی زیبا از این بخش را برای شما قرار خواهیم داد. با نوین ساخت همراه باشید.

طراحی این بخش از ساختمان از این جهت میتواند مهم باشد که این بخش ها معمولا جزو مناطق مرطوب ساختمان محسوب میشوند و استفاده از متریالی که در برابر این رطوبت مقاوم باشد مهم خواهد بود.  در این فضاها معمولا تاسیسات از سقف عبور کرده و در طی سالیان ممکن است زنگ بزند و یا پوسیده شود . ما در بخش مزایای کناف به این مورد اشاره کردیم که کناف دارای قابلیت ضد رطوبت است و عایق بسیار مناسبی نیز است . اما در صورتی که تاسیسات با مشکل نیز مواجه شد میتوانید با کمتری هزینه و زمان اقدام به تعمیر این بخش نمایید.

 در  سقف حمام و سرویس بهداشتی  میتوان از انواع سقف کاذب  مانند آسمان مجازی ، طلقی ، پلکسی  و… استفاده کرد و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت

طرح های کناف سرویس بهداشتی و حمام

در ادامه تعدادی از طرح های زیبای مربوط به این بخش را برای شما قرار خواهیم داد تا با طراحی این بخش آشنا شوید. همچنین میتوانید برای مشاهده طرح های بیشتر وارد بخش گالری تصاویر شده و طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام کناف سرویس بهداشتی و حمام

دسته‌ها: مقالات سقف کناف