همانطور که می دانید و در مقالات سایت نوین ساخت گفته شد، کناف نوعی سقف کاذب است. در واقع می توان گفت نوعی صفحه روکش دار گچی است که در زیان انگلیسی با عنوان Dry Wall شناخته می شود. از این نوع سقف کاذب برای انواع کاربری استفاده می شود ولی برای پوشش دهی سقف های اصلی بیشتر مورد استقبال گرفته است.
سقف کاذب کناف انواع متفاوتی دارد، سقف کاذب دکوراتیو که طرح و نقش های متفاوتی دارد و در مقابل آن سقف کاذب ساده قرار دارد. یکی از ویژگی های منحصر به قرد سقف کاذب این است که شما می توانید تاسیسات ساختمانی مثل سیم های برق را به راحتی پنهان کنید و زمانی که نیاز به تعمیرات داشتید، بدون خرابکاری و کثیف کاری تعمیرات را انجام دهید.
از جمله مزایای دیگر سقف کاذب می توان به مواردی همچون قابلیت نورپردازی متناسب با دکور و محلی که سقف کاذب را پیاده سازی کرده اید، جلوگیری از اتلاف دما و و رطوبت، ایجاد فضای آکوستیک و …. غیره اشاره کرد.
برای مطالعه بیشتر در زمینه مزایای کناف سقف کاذب می توانید مقاله کناف سقف کاذب را مطالعه کنید.

کناف سقف کاذب

کناف برای ساختن دیوارها و نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. هم چنین برای بازسازی انواع نماهای ساختمانی و به عنوان دیوارهای جداکننده داخلی می توانید از کناف استفاده کنید.

اجرای سقف کاذب کناف

اجرا و پیاده سازی سقف کاذب کناف نیاز به دانش فنی و نیروی متخصص دارد. اجرا توسط افراد ناشی نه تنهای باعث دوباره کاری و اصلاح های متوالی می شود، بلکه درنهایت ممکن است پروژه طبق نظر و سلیقه شما به پایان نرسد.  از این رو پیشنهاد می شود حتما اجرای سقف کاذب خود را به افراد متخصص واگذار کنید و قبل از هر گونه اقدامی جهت اجرای کناف، تحقیق و بررسی مورد نیاز را انجام دهید تا زمان و هزینه شما به هدر نرود.

جهت اطلاع از قیمت کناف سقف کاذب با کارشناسان ما در نوین ساخت کو تماس حاصل فرمائید.