ما در اکثر مطالب به این موضوع اشاره کردیم که کناف دارای فرم پذیری و انعطاف پذیری بسیار مناسبی است. از این سازه میتوان در زیبا سازی دکوراسیون خانه استفاده کرد. همانطور که میدانید یکی از فضاهایی که بسیار کارامد در دکوراسیون خانه و منازل است فضاهای آزاد بر روی دیوار است. در ادامه با نوین ساخت با معرفی شلف و باکس های تزئینی دیواری همراه باشید.

شلف و باکس های دیوار چیست؟

بهترین تعریفی که شده است آن را شبیه به طاقچه میدانند که محل بسیار پرکاربرد است و محل قرار گیری وسائل مختلفی مانند کتاب های شخصی و قاب های عکس و وسائل تزیینی است.

شلف و باکس های تزیینی جلوه ای خاص به فضا های داخلی خانه اضافه خواهند کرد و دارای کاربرد ای مخلتف نیز هستند. یکی از اصلی ترین کاربرد های آن جنبه تزیینی آن است که میتوان وسائل دیگر را نیز بر روی آن قرار داد.

این باکس ها به وسیله پیچ و مهره به دیوار متصل میشوند و این پیچ و مهره ها نیز حالت مخفی داشته و جلوه زیبایی میدهند و حتی بهتر از قفسه های پایه دار خواهند بود.

همانطور که در مطلب کناف برای خانه های کوچک نیز اشاره کردیم ، در این خانه ها فضاها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نمیتوان تمام وسائل را بر روی زمین قرار داد و باید از فضاهای مربوط به دیوار نیز به درستی استفاده شود.

از موارد استفاده این شلف ها میتوان در منازل مسکونی و در اتاق خواب و پذیرایی و حتی آشپزخانه اشاره کرد.استفاده از این باکس ها در فروشگاه های بزرگ کوچک نیز ایده ای بسیار خوب خواهد بود . در این فروشگاه ها استفاده از فضاهای مرده بسیار اهمیت خواهد داشت و میتواند در فضاسازی بیشتر کمک کند

طرح های کناف شلف و باکس

همانطور که میدانید این کناف ها از نوع دیواری محسوب میشوند و دارای طرح های بسیار زیادی هستند . طرح هایی را در این بخش برای شما قرار خواهیم داد اما برای مشاهده طرح های بیشتر از این کناف ها وارد بخش گالری تصاویر کناف شوید

برای مشاهده لیست قیمت کناف وارد بخش مربوطه شوید.

کناف شلف و باکس کناف شلف و باکس کناف شلف و باکس کناف شلف و باکس

دسته‌ها: مقالات سقف کناف