در مطلب مزایای کناف درباره قابل انعطاف بودن این متریال صحبت کردیم . در این مطلب یکی از قابلیت هایی کناف را که کمتر سازه ای داراست را مورد بررسی قرار میدهیم. طرح های منحنی و قوس دار بسیار در بین مردم محبوب است و اجرای آشپزخانه های قوس دار و طرح های منحنی در اتاق های خواب و … نشان از این محبوبیت دارد.

مطمئنا اجرای این کناف زمان بر تر و دارای هزینه بالا تر خواهد بود. درباره رود طراحی و اجرای این کناف میتوان گفت پانل های آمده کناف را بر اساس طرح هایی که میخواهند اجرا کنند برش های کوچک میدهند و با در کنار هم قرار گرفتن این کناف های برش داده شده طرح های دلخواه ایجاد خواهد شد.مرحله بعدی بتونه و نقاشی کردن آن است که به خاطر خشک بودم کناف میتوان دقیقا بعد از این مرحله انجام شود و نیاز به تلف کردن زمان برای خشک شدن آن نیست.

این کناف را میتوان با نورپردازی های بسیار زیبا جلوه ای خاص بخشید.

طرح های جدید کناف + قیمت

در ادامه طرح های جدید از کناف های منحنی را برای شما در این بخش قرار خواهیم داد. همچنین شما میتوانید تصاویر پروژ های انجام شده شرکت نوین ساخت را در بخش گالری تصاویر نیز مشاهده کنید.

درباره قیمت اجرای این کناف نیز میتوان گفت به دلیل ظرافت کار و نیاز به مهارت در اجرای کناف، هزینه اجرای این نوع کناف کمی بالاتر خواهد بود. برای دریافت لیست قیمت کناف کلیک کنید و نیز برای دریافت هزینه اجرای کناف با بخش فروش شرکت در تماس باشید

 

کناف منحنی و قوس دار کناف منحنی و قوس دار کناف منحنی و قوس دار کناف منحنی و قوس دار