وجود برخی از فضاها در آپارتمان ها به نظر کم اهمیت است و به همین خاطر طراحان از این فضاها غافل میشوند. در این مطلب به سراغ یکی از مهم ترین جاهایی که در طراحی داخلی باید مد نظر قرار گرفته شود میپردازیم.

ورودی آپارتمان و راهرو ها

این راهرو ها که راه  اتصال دو بخش از خانه به هم هستند برای بسیاری از افراد  خسته کننده بوده و اثر منفی (هرچند کوچک )بر روی افرادی که از این راهرو عبور میکنند به همراه دارد. طراحی این راهرو ها اکثر کم نور و بدون هیچ گونه طرح و نقشی است ولی نکته قابل توجه این است که این فضاها نقش عمده ای در زیبایی و دکورایسیون آپارتمان دارند. در طراحی این فضاها میتوان از المان های مختلف مانند استفاده از طرح های متنوع ،استفاده از نور پردازی های زیبا و… استفاده کرد.  در این مطلب با نوین ساخت همراه باشید.

طرح های کناف ورودی آپارتمان و راهرو ها

این کناف ها به واسطه کاربری که دارند متفاوت اند. کناف راهرو برای منازل مسکونی با مکان های اداری متفاوت خواهد بود. از انواع طرح های کناف میتوان به  طرح نور مخفی ، طرح باکس ، طرح مربع و … اشاره کرد . برای مشاهده طرح های بیشتر از کناف راهرو میتوانید وارد بخش گالری تصاویر شوید.

قیمت کناف ورودی و راهرو

به دلیل نوسانات قیمت در بازار ، ازجمله در بازار کناف و مصالح ساختمانی ، امکان ارائه قیمت به صورت آنلاین در تمام مطالب وجود نخواهد داشت . به همین خاطر بخش اختصاصی در سایت با عنوان لیست قیمت کناف ایجاد کرده ایم تا شما کاربران محترم با آسودگی اقدام به دریافت قیمت این محصول نمایید. لازم به ذکر است که این لیست قیمت به صورت روزانه آپدیت خواهد شد و یا میتوانید با بخش فروش شرکت در تماس باشید.