در مطالب قبل به بررسی کناف هایی پرداختیم که آشنایی جزئی با آنها داشتید . اما در این مطلب به سراغ یکی از کناف هایی رفته ایم که ممکن است برای برخی ناآشنا باشد. با ما در معرفی کناف پشت تلویزیون همراه باشید.

کناف پشت تلویزیون چیست؟

همانطور که از نامش پیداست از جمله کناف دیوار و مصالح خشک است که در پشت ال سی دی و تلویزیون های تخت مورد استفاده قرار میگیرد. این کناف از جمله کناف های مدرن است و در چند سال اخیر در طراحی منازل از این کناف استفاده میشود. اما به دلیل اهمیت بالایی که دارد در طراحی مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه دیگر از تلویزیون ها قدیمی خبری نیست و جای خود را به ال سی دی و امثال آن داده است. همین باعث شده است که از لوازم و میز های ویترین دار که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت خبری نباشد و به جای آن از کناف پشت تلویزیون که دارای مزایای خاص خود است استفاده شود.

از جمله مزایای این کناف ها میتوان به منعطف بودن ، قیمت مناسب ، رنگ بندی ، قابلیت نورپردازی اشاره کرد. علاوه بر این موارد امکان ایجاد کتابخانه ای کوچک در اطراف تلویزیون به گونه که به جنبه دکور آن آسیب نزند وجود خواهد داشت .

طرح های کناف پشت تلویزیون

در ادامه تصاویری از انواع طرح ها و مدل های کناف پشت تلویزیون را برای شما قرار خواهیم داد و همچنین شما میتوانید در صورت نیاز به طرح های بیشتر وارد بخش گالری تصاویر موجود در سایت شوید.

قیمت کناف TV

همانطور که اشاره شد این کناف جزو کناف های خاص دیواری است و مانند سایر کناف ها امکان ارائه لیست قیمت جداگانه برای این کناف وجود نخواهد داشت. به همین منظور بخشی جداگانه برای لیست قیمت کناف ایجاد کرده ایم که شما میتوانید قیمت بروز را مشاهده کنید . و یا میتوانید با بخش فروش شرکت در تماس باشید.

کناف تلویزیون

کناف تلویزیون

کناف پشت تلویزیون عکس کناف تلویزیون طرح کناف تلویزیون طرح های زیبای کناف تلویزیون کناف پشت LED قیمت کناف پشت تلویزیون کناف تلویزیون کناف تی وی کناف پست LCD کناف پشت تلویزیون کناف ال سی دی