ما در مطالب گذشته درباره اهمیت طراحی در ساختمان های اداری نوشتیم . در این مطلب درباره یکی از مهم ترین بخش های این شرکت ها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. با ما در معرفی کناف کانتر رسپشن یا میز پذیرش همراه باشید.

میز پذیرش که برخی به آن کانتر رسپشن نیز میگویند یکی از مهم ترین بخش های شرکت هاست. بر اساس تعریف ویکی پدیا این محل ها به فضاهایی گفته میشود که افراد برای دریافت اطلاعات مراجعه میکنند. این فضاها معمولا در مقابل درب ورودی قرار داشته و فضایی نیز برای قرار گیری منشی در پشت آن تعبیه شده است. این فضا از این جهت مهم تلقی میشود که اولین دید مشتری از شرکت شما در این محل اتفاق خواهد افتاد ، بنابراین باید دارای ویژگی و طراحی خاص باشد. . در ادامه برخی از مواردی که اهمیت دارند را برای شما بازگو خواهیم کرد.

ارتفاع میز: به صورت متوسط این کانتر باید دارای ارتفاع حدود ۷۰ الی ۸۰ سانتی متر داشته باشد.

فضای پشت کانتر: این فضا نیز باید به گونه ای باشد که منشی به راحتی کار های مخاطبان را انجام دهد

طراحی میز و فضا: بهتر است که اطراف این کانتر دارای طراحی ساده نباشد. استفاده از لوگو و همچنین استفاده از led های بزرگ در این مکان میتواند به زیبایی آن اضافه کند.

برای طراحی این بخش میتوان از متریال های دیگر نیز استفاده کرد اما درصورتی که مطلب مزایای کناف را مطالعه کنید استفاده از کناف را ترحیچ خواهید داد.

طرح های کانتر رسپشن

در ادامه تعدادی از طرح های جدید این بخش را برای شما قرار خواهیم داد. برای مشاهده تصاویر بیشتر وارد بخش گالری تصاویر کناف شوید.

 

کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش) کناف کانتر ریسپشن ( میر پذیرش)

دسته‌ها: مقالات سقف کناف