امروزه با افزایش تعداد کلینیک ها در سطح شهر ها طراحی اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده و در این بخش نیز حالت رقابتی ایجاد شده است. هزینه های بسیار بالایی برای طراحی داخلی کلینیک ها توسط پزشکان صورت میگیرد. استفاده از سقف های دکوراتیو ، استفاده از بخش هایی مانند اکواریوم و … برای چشم نواز تر شدن فضا. اینها مواردی هستند که به صورت مستقیم به کار پزشک مرتیط نیستند . محیط کار پزشکان در صورتی که از این عناصر استفاده نشود محیطی بسیار کسل کننده است و انتظار بیمار برای مراجعه به اتاق پزشک میتواند خسته کننده باشد. در اینجا برای زودتر سپری شدن زمان برای بیمار از طراحی های زیبا استفاده میشود.

البته طراحی داخلی این فضا ها برای دلایلی مثل تمایل به حضور دوباره بیمار ، سپری شدن سریع تر زمان ، کاهش استرس و … انجام میشود

علاوه بر موارد ذکر شده در کلینیک هایی مانند دندان پزشکی باید از دیوار هایی که عایق صوت هستند استفاده شود. عدم رعایت این کار میتواند باعث بهم خوردن تمرکز پزشک و ایجاد مشکلاتی برای بیمار شود.

معمولا کلینیک ها دارای چندین بخش اصلی مانند رسپشن ، اتاق پزشک ها و اتاق جلسات و … است. هرکدام از این بخش ها باید به گونه ای طراحی شود که دارای هماهنگی با سایر بخش ها باشد و همچنین متناسب با نیاز پزشک و بیمار طراحی شود.

کناف ها دکوراتیو  نوعی از کناف است که معمولا در سقف مورد استفاده قرار میگیرد. این کناف ها دارای قابلیت اجرای انواع مختلف طرح ها را دارند. از مزایای این کناف ها میتوان به اجرای سریع ،وزن پایین و همچنین قیمت مناسب اشاره کرد. برای مشاهده نمونه کار ها و همچنین دریافت مشاوره درباره اجرای کناف در انواع کلینیک ها با بخش فروش شرکت در تماس باشید.

طرح های کناف کلینیک پزشکان

کناف کلینیک پزشکان کناف کلینیک پزشکان کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی کناف کلینیک پزشکی

دسته‌ها: مقالات سقف کناف